Sklenář Zdeněk (Leština 1910 – 1986 Praha)
Pocta Arcimboldovi - soubor 5 grafických listů, všechny listy signovány tužkou Sklenář, čtyři barevné litografie/papír, 16 x 11 cm jedna litografie/papír, 15,5 x 11 cm (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |